Анестетик Сустаін (Sustaine Blue Gel)

Анестетик Сустаін (Sustaine Blue Gel)

Модель: 160017
Наличие: Нет в наличии
Цена: 1 234 грн.
Количество:  
Sustaine Blue Gel – вторинна анестезія, що добре зарекомендувала себе, для татуажу і мікроблейдингу, яка значно посилює і продовжує дію первинної анестезії. Крім знеболювального ефекту Сустаїн має кровозупиняючу та протинабрякову дію, а також запобігає появі гематом в області проведення процедури, навіть на найчутливіших місцях.
 
 
Сустаїн гель був розроблений спеціально для знеболювання під час косметологічних процедур в області обличчя, тому він ефективний та безпечний для всіх типів шкіри. Анестезія Сустаїн не має різкого запаху і не викликає печіння та почервоніння шкіри.
 
склад: епінефрін, тетракаїн, лідокаїн.
 
Спосіб застосування: анестезія Сустаїн застосовується тільки під час процедури на вже пошкодженій шкірі. Гель наноситься тонким шаром, діяти починає через 2-5 хвилин, коли на шкірі з'являється біла пляма, яка сигналізує про повне знеболювання.
 
Ефект знеболювання триває до двох годин, проте слід мати на увазі, що повторне нанесення препарату небажане, тому що надмірна кількість сустаїну гелю може призвести до поганого всмоктування пігменту. Перед застосуванням Сустаїну слід провести алергопробу на зап'ястя. Не слід використовувати гель з появою алергічних реакцій.
 
Виробник: США
 
склад
Епінефрін,
Тетракаїн,
Лідокаїн.