Татуаж брів

Брови відіграють велику роль у загальному сприйнятті особи, і першого враження про людину загалом.
Вони відображають характер і сигналізують про настрій їхнього власника. Радість, прикрість, здивування – значна частина мімічних сигналів передається саме за допомогою брів.
 
Які переваги перманентного макіяжу брів перед звичайною косметикою?
 
Ваші брівки завжди виразні, в ідеальній формі, і ніколи не розмажуться в самий незручний момент.
Ви заощаджуєте час і гроші, не повторюючи день у день одну й ту ж процедуру нанесення кольору та виведення симетричних форм.
 
Які існують техніки татуажу брів?
 
На сьогоднішній день існує багато різних технік, серед яких можна виділити основні:
- Класична затушовка. Майстер промальовує, і щільно, чітко заповнює ескіз.
 
- Волоскова техніка. Це промальовування та імітація власних волосків.
 
- Піксельна техніка (Вона ж - "Омбре", "Пудрова", "Напилення"). Легке точкове напилення пігменту з плавною градацією від світлого початку брови до більш насиченого кінчика брови.
 
Що таке мікроблейдинг чи ручний татуаж 6d?
 
Це той самий татуаж, який робиться вручну, без апарату. Ця техніка виникла не так давно і стала популярною виключно через красиві фото, зроблені відразу після процедури. Коли татуаж гоїться, виглядає він у переважній більшості зовсім не так, і тримається явно не рік-два… Саме слово «6d» вже викликає недовіру. Просто введіть у "Google" - "мікроблейдинг відгуки"…
 
Яка техніка татуажу брів краща?
 
Скільки майстрів – стільки й думок. Але, спілкуючись із десятками майстрів на форумах та майстер-класах, на сьогоднішній день однозначно лідирує піксельна техніка. Я вважаю, що вона виглядає більш натурально, ніж промальовані волоски і краще передає потрібний колір. Ефект пудри, косметика. Дуже складно сказати, що це татуаж.
 
Тривалий час я робив і вмовляв клієнтів на волоскову техніку, доки не з'явилася піксельна. При волосковій техніці пігмент часто йде в сірий відтінок. На жирній шкірі волоски пливуть, на комбінованій залишаються більш-менш, на сухій залишаються добре, але зблизька Ваш чоловік бачитиме не пудру, косметику, а розглядатиме як майстер промалював Вам волоски. 
 
Етапи проведення процедури перманентного макіяжу брів у студії «Lady Tattoo» Чернівці
 
Разом із клієнтом обговорюємо бажану форму та колір брів.
Виключаємо протипоказання.
Наносимо ескіз олівцем, коригуємо його, поки не досягнемо бажаної форми.
Мастимо на брівки спеціальний анестезію крем (Prepcaine). Чекаємо 15 хвилин, доки він почне діяти.
Проходимо по всій поверхні ескізу тоненькою голочкою та з мінімальним заглибленням (0,3 мм.).
Наносимо вторинну анестезію (гель Sustaine).
Приступаємо до основної частини – введення фарбуючого пігменту. Для цього я використовую одноразові стерильні голки та сучасний німецький апарат для перманентного макіяжу Pico Star 2.
Після закінчення процесу татуажу замазуємо брівки захисним кремом.
 
Як доглядати за татуажем брів?
 
Порівняно з повіками та губами, брови – найневибагливіші у догляді після татуажу, але в будь-якому випадку потрібно дотримуватися деяких правил. Після завершення процедури я видам вам роздрукований бланк з рекомендаціями щодо догляду, основні пункти яких такі:
 
Змащувати 3-4 рази на день брівки, прописаною в рекомендаціях маззю.
Не чухати і не здирати корки, що утворилися, до повного їх зникнення.
Не відвідувати сауну, басейн, відкриті водоймища поки не зійдуть корки (тільки душ).
Не засмагати на сонечку і в солярії щонайменше 10 днів, бажано місяць.
Не бажано вживати алкогольні напої одразу після процедури.
 
У яких випадках потрібна корекція?
 
Корекція потрібна не завжди, але здебільшого. При необхідності – робиться через місяць після першої процедури (не раніше.) дає можливість заповнити прогалини, зробити колір більш насиченим та рівномірним.
 
Навіщо і кому це потрібно?
 
Тим, хто хоче підкреслити природну красі, як заміна повсякденного макіяжу.
Виглядати в будь-який час доби виразно, доглянуто, натурально.
Заощадити косметику, гроші та час.
 
Чи боляче робити татуаж?
 
При процедурі використовують місцеву аплікаційну анестезію (без уколів). Це сучасні, дорогі та якісні препарати (Sustaine, Prepcaine). Сказати, що ви нічого не відчуєте, буде не правдою. Так, у деяких моментах буде неприємно. Але загалом – не боляче і не страшно.
Чутливість посилюється у критичні дні та при вживанні алкоголю за 2 дні до процедури.
 
Кому протипоказано робити перманентний макіяж?
 
Процедура татуажу протипоказана при алергічних реакціях на анестезію та барвники, при схильності до утворення колоїдних рубців, шкірних захворювань у місцях пігментування.
Також людям, хворим на цукровий діабет, важкими соматичними захворюваннями (цироз, гепатит, ниркова недостатність), при порушеннях згортання крові, серцево-судинних захворюваннях середньої та тяжкої форми, психічних розладах, епілепсії.
Не бажано робити татуаж при застуді, високому кров'яному тиску, вагітності, при незадовільному самопочутті.
 
Скільки тримається перманентний макіяж?
 
Ефект зберігається від 1 до 3 років.
Точно вам ніхто не відповість, оскільки це залежить від типу шкіри, швидкості оновлення епідермісу, віку, імунної системи.
Для того, щоб зберігати хороший результат - татуаж необхідно іноді оновлювати, в залежності від швидкості виведення пігменту вашим організмом.
 
Якщо Вам хтось говорить, що брови триматися вже 5 років – нічого хорошого в цьому немає. Такі брови вже залишаться на все життя. Фарба внесена глибоко, майже завжди йде в холодний колір, і такий татуаж не підкоригуєш через рік, два.
 
Яка різниця між татуажем та татуюванням?
 
При татуажі пігмент вводиться значно меншу глибину (0,3-0,8 мм.) Татуювання – до 3 мм.
У татуажі використовуються натуральні мінеральні барвники, які максимально наближають колір до природних відтінків. Згодом вони стають лише м'якшими. У татуюванні – барвники яскравіші, мають синтетичні добавки, в десятки разів дешевші і згодом можуть непередбачено змінити відтінок.
Апарат для перманентного макіяжу в рази дорожчий за татуювальну машинку. Він легший, менш галасливий, має значно меншу вібрацію, що дозволяє працювати більш тонко та акуратно.
 
Скільки часу триває процедура?
 
До 2-х годин. Значна частина часу використовується для промальовування та узгодження ескізу.
 
 
Як і скільки гоїться татуаж?
 
Процес загоєння триває від 3 до 14 днів. При цьому можна ходити на роботу чи навчання. Відразу після процедури перманентного макіяжу (від кількох годин до 2 діб) можлива невелика набряклість та почервоніння шкіри.
Перші кілька днів татуаж виглядає яскраво та насичено. Через 2-3 дні на шкірі формується корка, відчувається сухість та стягнутість.
Через 3-7 днів корка відшаровується, колір пігменту стає значно світлішим.
На шкірі залишається вторинна корка, легке лущення. Остаточний колір пігменту проявиться через 30 днів.
 
Чому так дорого? Я чула – роблять за 600 грн.
Роблять, багато таких робіт виправити складно чи нереально. Велике прохання – дивіться спочатку роботи майстрів та відгуки про них, а потім ціни.
 
Чи можна видалити татуаж?
 
Найчастіше можна. Найбільш безпечний та ефективний спосіб на сьогоднішній день – це неодимовий лазер. Ми це робимо. Детальніше – читайте у розділі «Лазерне видалення татуажу».