Послуги

Татуаж (перманентний макіяж, або по-науковому – мікродермопігментування) існує вже тисячі років, а останнім часом став особливо затребуваним та популярним серед жінок.
 
Перша згадка про процедуру була ще з часів царювання Клеопатри. Єгипетська цариця використовувала тонкі бамбукові палички для введення барвників у верхні шари шкіри. У ті часи не було ні анестезії, ні тонких стерильних голок. Навіть для цариці.
 
Сучасні апарати для перманентного макіяжу мають високу точність та швидкість. Завдяки місцевій аплікаційній анестезії (без уколів) – процедура практично безболісна. У більшості випадків використовуються фарбувальні пігменти на мінеральній основі і мають натуральні природні відтінки.
 
Барвник вводиться на невелику глибину – до 1 мм. Для порівняння, класичне татуювання робиться на глибину – до 3 мм, а традиційним ручним методом – до 0,5 см!
 
Якісні барвники і мінімальна глибина їх введення - дає можливість зробити макіяж не на все життя, а на 1-3 роки, залежно від індивідуальної швидкості виведення пігменту імунною системою організму. Тому, з часом потрібно робити корекцію для підтримки форми та яскравості татуажу.
 
Корекція також має свої плюси. Можливо, вам захочеться змінити колір губ на яскравіший, підкоригувати форму брів, і зробити їх більш графічними або навпаки - м'якими.